7 kolejka klasy okręgowej

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

7 kolejka klasy okręgowej 14 i 15 września rozegrano kolejne mecze klasy okręgowej w sezonie 2013-14. Sobota nie była zbyt szczęśliwa dla WOYa Bukowiec Opoczyński, który przegrał na wyjeździe 0:3 z Polonią Piotrków. Wszystkie trzy bramki dla Polonii padły w pierwszej połowie.

Polonia Piotrków - WOY Bukowiec Opoczyński 3:0 (3:0)
(Łukasz Rak 2, Mariusz Zaor 12, Łukasz Kluf 38)

Tego samego dnia wyjazdowy mecz ze Świtem Kamieńsk rozegrała Ceramika Opoczno, która pokonała gospodarzy 1:3 (1:2). W 23 minucie Świt objął prowadzenie po strzale Szymona Błachowicza. Ceramika odpowiedziała golem po 10 minutach. Tuż przed przerwą prowadzenie dał Ceramice Bartłomiej Gembka. Wynik sprzed przerwy utrzymywał się niemal do końca meczu, kiedy to Adrian Stępień ustanowił ostateczny wynik na 1:3.
Świt Kamieńsk - Ceramika Opoczno 1:3 (1:2)
(Szymon Błachowicz 23 - Cezary Szczegielniak 33, Bartłomiej Gembka 43, Adrian Stępień 90)